5 Haziran 2012 Salı

Hemen de Kızmayın Yazmadık Diye Canım :)

Uçan Balonlar

Uzun aralıklarla dertleşmek insanı şişiriyormuş..  Kiminle konuşacağını kestirmeyen biri olduğum için, tahmin edersiniz ki gerekli gereksiz bir sürü insan bir sürü yorum yapıyor yine hayatımla ilgili.. Tek bildiğim eskiye göre çok daha iyi çok daha güçlü hissettiğim.. İnsan ilişkilerimin kötü olduğu gerçeğine karşılık, aslında çok iyi olduğu gerçeği ile yüz yüzeyim çok şükür..

Uzun zaman sonra kendim gibiyim bence..  Tek sorun hala birilerine saf, masum, herkese inanan vah vah denilecek kızı oynuyor olmak.. Bazen kendimi kötü hissettirse de, insanların gerçekten nasıl olduklarını görmek için hala en iyi yol olduğunu düşünüyorum bunun..
Aşka gelince.. Kaptan’la vedalaştık..  En azından ben içimdeki o aşık olduğum adamla vedalaştım.. Her  ne kadar onun hakkında akla hayale alınmayacak kadar kötü sözler duymuş olsam da, kondurmamaya devam ediyorum işte.. Benim gözümde ve içimde hep o güzel gülen sempatik ve hep kullanılmış adam olarak kalacak sanırım.. Hala üzüleceğim onun için sanırım, yalnız bir hayatı olduğu için..
Zamanla öğreniyor insan.. Mesela çok basit bir şeyin insana huzur verdiğini.. Yan yana oturup hayran hayran bir şey izleyebilmenin ya da  ne bileyim bir kitapçıda yan yana ama kendi dünyanda zaman geçirmenin .. En çok da susman gerektiğini öğreniyorsun mesela.. Nazar denilen şeye karşı ve bunu fark ettiğin anda yalan bile söylenebileceğini..
Mutluyum ve huzurluyum.. Hayatımdaki  yeni, inatçı, muzur yenilikler için.. Gizli aşklar için.. Can dostları için.. En çok da bunca mış gibi hayata karşılık, gerçek bir hayatım olduğu için..
Son söz söyleyelim şimdi birde.. kardeşler+ arkadaşlar+dostlar+aşk+yeni civivler+ yaz+mucizeler + aile+kabile+kahkaha= HAYAT..