18 Haziran 2012 Pazartesi

Ufaklık için Tarihe Not..

Uzun zamandır 3 kişiyiz.. Araya kaynaklar olsa da.. Dönüp dolaşıp üç manyak kalıyoruz yine baş başa.. Hatta bir evlilik bir nişan çıkardık aradan.. Birde malumunuz benim bitmek bilmeyen aşk arayışım..

Ne çok girdik birbirmize Allah'ım.. Ne çok sinir olduk anlatamam.. Ah ahh yedik birbirimizi.. Salak da dedik, malda yeri geldi.. Sonunda döndük dolaştık.. Birbirimize ağladık yine..

Ne hikmetse kardeşim demedik birbirimize hiç.. Arkadaştık.. Dosttuk.. Yolcuyduk.. Oyduk.. Buyduk.. Herşey hem hepimizindi hem sadece birimizin..

Şimdilerde bir de bebeğimiz olacak.. Yine hep beraber gördük ilk.. Yumuk ellerini.. Tombik bacaklarını.. Kıpır kıpır.. Çığlık çığlığa tanıştık kendisiyle..

Yine hep beraber takip ediyoruz bizimkinin durumunu.. Doktora gittin mi? Ne yedin?  Ne bu ayağında ki, düşersin bununla!! İlaç almadın dimi? Pardon arkadaşım hamile de sigaranızı söndürebilir misiniz? Bu sıcakta çıkma bak sokağa!!

Herşey dönüyor, değişiyor.. Dengeler bir aşağı bir yukarı.. Ama daha öncede dediğim gibi.. Her şey birden bire değişiyor.. Güzelleşiyor hayatımız.. Çok daha güzel olacağını biliyoruz.. Biz yine dip dibe.. Biz yine ite kaka.. Tıpkı dün gibi.. Yarın gibi belki de..