11 Nisan 2014 Cuma

Güneş Var Bakarsan, Yağmur Var Islanırsan, Ben Var Çekersen..Cuma ama yağmur var.. Bu gün erken çıkıcam ama saat daha 3 buçuk.. Patron yok tam, huzurlu çalışma zamanı ama iş yok.. Sevgilim var ama arayıp soranım yok..

Böyle tuhaf bir gün işte.. Hani uyusan uyuyamazsın, otursan gözünü açamazsın ya öylece oturuyorum bilgisayarın başında.. İşlerimi bitirdim.. Kendime yeni işler uydurdum ama yok.. Geçmiyor arkadaş bu gün.. Hatta zaman geçsin diye öğle arasında gittim İstinye Parkı gezdim.. Yok yok yok.. Artık bahar gelsin bi zahmet..

Eh şimdi tüm suçu havaya atmıyım benimde huysuzluğum üstümde bu günlerde.. Sanırsınız tüm dünya bana kafayı taktı.. Hani " bana ne dik dik bakıyosun birader" deyip birilerine girşmeye hazır Türk delikanlısı var ruhumda..
Birde bu durum bende kıskançlık yaratıyo ki onu hiç sormayın.. Sevigilisiyle yolda yürürken yanlarından geçen kızlara "ne bakıyon nan senin babana abine baksalar iyi olur mu" diye çemkiren bir kız, ana habere çıkarsa, bilin ki benim..

Hayır adamın ya da kızların beşey yaptığından değil yanlış anlamayın.. Garibim, hem sessiz sakin adamlığından, hemde yanındaki manyağın neler yapabileceğini tam kesitremediğinden yolda sadece sigarasıyla ilgilenip duruyo..

Normalde manyak değilim vallaaaa.. Sinirimin tavan yaptığı noktada yürüyüşe vuruyorum kendimi.. Ama öyle böyle değil.. Sonra birden kendime geliyorum" naaaann nerdeyiimm beeennn" telaşıyla etrafıma bakarken buluyorum kendimi.. Allah'tan sahil yolu dümdüz gidiyoda.. En fazla gideceğim yer Kadıköy ya da Pendik yani..

Sakinim cidden.. Valla sakin insanım.. Tek sorun salaklığa  bide haksızlıkla, nankörlüğe tahammülün yok.. Aslında ona da varda.. Onu tutamıyorum işte içimde.. Susuyorum.. Susuyorum.. Susuyorum.. Sonra löööööönnkkkkk diye deyiveriyorum..  Onlarda kafalarına demirden piyano düşmüş gibi kalıyolar.. Gerçi bana has değilmiş bu.. Oğlaklarla koçlar böyle oluyomuş.. Öyle dedi arkadaşım.. Bahtsızlık, ben oğlağım yükselim koç.. Normal yani ayarsız olmam, ayar verince de asırlık vermem..

Bide bide inat meselesi var.. Bu günlerde yine inatçılığım üstümde.. Hayır o konuda da benim suçum yok.. Annem Gürcü.. Kadının sülalesi inat.. Kibrit damarı tuttumu inadından çatlar tek laf etmezler.. Öl daha iyi.. Eee babam Arap.. Arap damarı diye bişi var.. Hadi onuda geçtim.. Dedim ya ben oğlağım.. Nasıl inat olmıyım nasııııılll.. Haa tabi inadı farklı koulara yönlendirmeye çalışıyorum ama arada kaçabiliyo, yönünü şaşırabiliyo..

Ohh bak konuşurken geçmiş yarım saat.. Hadi yine şanslıyım.. yoksa yeminle bitmezdi bu gün.. Bide bu gün diyetisyene gidicem.. Dua edinde vermiş olayım..

Zayıflarsam sevgilisi beni Roma'ya tatile götürücek, bikini alacak.. Söz size süper resimler getiricem.. Aşk çeşmesine para atıcam; bekarlara İtalyan görünümlü, Fransız ruhlu, Rus neşeli, Türk sahiplenmeli sevgililer kısmetler istiycem.. Evliler; artık ellerindekiyle idare edecek, şimdi bu yaştan sonra o adamaın huyu suyu değişmez.. Onlar içinde boool boolll huzur istiycem..

Bende o iş siz merak etmeyin :):)

Bu arada hani dinlerseniz diye bu yazı bu şarkı ile yazılmıştır :

http://fizy.com/song/nil-karaibrahimgil-organize-isler-bunlar/1ai6mi